0 212 554 99 30 info@ankamakina.net

KURUMSAL

  • KURUMSAL

                           2005  YILINDAN BERİ NAKIŞ VE KONFEKSİYON MAKİNALARI YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNDE EDİNMİŞ OLDUĞUMUZ BİLGİ VE BİRİKİMİ 2016 YILINDA anka makina MARKASI ADI ALTINDA,PİYASANIN İHTİYACI OLAN ÜRÜNLERİ İTHAL EDEREK,UYGUN FİYAT POLİTİKASI VE BENZERLERİNDEN KALİTELİ OLARAK MÜŞTERİLERİNE ULAŞTIRMAYI AMAÇLAMIŞTIR.

                           anka makina MÜŞTERİ MEMNUYETİNİ HAD SAFHADA TUTMAK İÇİN KURUMSALLAŞMA VE MARKALAŞMA SÜRECİNE ÖNEM VERMEKTEDİR.HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRMAK ADINA DÜNYANIN EN BÜYÜK ÜRETİCİ FİRMA VE MARKA ÜRÜNLERİ KENDİ ÇATISI ALTINDA MÜŞTERİLERİNE KOLAYCA ULAŞMA İMKANI SAĞLAMAKTADIR.İSTANBUL BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜRKİYE GENELİNE,BALKAN ÜLKELERİ,KUZEY AFRİKA ÜLKELERİ,DOĞU VE BATI TÜRKİSTAN,RUSYA VE GÜNEY AMERİKA GİBİ PAZARLARDA DA FAALİYETİNİ YÜRÜTMEKTEDİR.

                          KALİTELİ ÜRÜN,UYGUN FİYAT,DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMET ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN anka makina,DÜNYA DA SERGİLENEN TÜM FUARLARI YAKINDAN TAKİP EDEREK,SEKTÖR İÇİN GELİŞMELERİ ÜRETİCİLERE AKTARARAK GÜNCEL ÜRETİMİ DESTKELEMEDE ÖNCÜ OLMAKTADIR.

                          SEKTÖRDE YAŞANAN TÜM SIKINTILARI GÖZ ÖNÜNDE TUTAN,MÜŞTERİLERİNE TOPTAN VE PERAKENDE OLARAK HİZMET VEREN anka makina,KALİTELİ ÜRÜN VE UYGUN FİYAT POLİTAKISI İLE GÜVEN VE TAKDİR TOPLAMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

whatsapp destek